روغن زیتون های CADEL MONTE و VILLA VINCI

این دو برند روغن زیتون متعلق به شرکت SUD ITALIA در کشور ایتالیا می‌باشند. برندCADEL MONTE، 2  محصول زیر را عرضه می‌کند:

 1. روغن زیتون فرابکر مخلوط اروپایی
 2. روغن زیتون تصفیه شده

VILLA VINCI برند اصلی این شرکت محسوب می‌شود و تنوع بسیار بالایی به شرح ذیل دارد:

 1. روغن زیتونO.P: روغن زیتون فرابکر D.O.P صد در صد ایتالیایی VILLA VINCI بالاترین کیفیت در میان تمامی روغن زیتون‌های موجود در بازار را دارد. این روغن زیتون به روش cold pressing تولید می‌شود که باعث می‌شود روغن زیتون خواص اصلی خود را از دست ندهد. علاوه بر این، روغن زیتون D.O.P بالاترین مقاومت در برابر اکسیده شدن را دارد که باعث می‌شود کیفیت و خواص روغن زیتون در طول زمان مصرف و نگهداری حفظ شود. روغن زیتون D.O.P صد در صد ایتالیایی VILLA VINCI در سه بسته‌بندی 250، 500 و 750 سی سی عرضه می‌شود.
 2. روغن زیتون cold pressed 100% Italian: این روغن زیتون فرابکر نیز از روغن زیتون صد در صد ایتالیایی و به روش cold pressed  تولید می‌شود. در این روش تولید، روغن موجود در زیتون تنها 24 ساعت بعد از برداشت زیتون استخراج می‌شود و به همین دلیل، روغن زیتونی که با این روش تولید می‌شود، بالاترین خواص و کیفیت را دارد. روغن زیتون cold pressed 100% Italian برند VILLA VINCI در 2 بسته‌بندی 500 و 750 سی سی عرضه می‌شود.
 3. روغن زیتون ORGANIC 100% Italian: این روغن زیتون فرابکر نیز از روغن زیتون صد در صد ایتالیایی و ارگانیک تولید و در بسته‌بندی‌های 500 سی سی و 1 لیتری عرضه می‌شود. این محصول دارای گواهی‌نامه ارگانیک از اتحادیه اروپا و غذا و داروی آمریکا است. این محصول را می‌توان اولین روغن زیتون ارگانیک موجود در بازار ایران دانست که با اخذ کلیه مجوزها از سازمان غذا و دارو عرضه می‌شود.
 4. روغن زیتو‌ن‌های طعم دار VILLA VINCI: روغن زیتون‌های فرابکر طعم‌دار VILLA VINCI در 6 طعم زیر و در شیشه‌های 250 سی سی عرضه می‌شوند:
 • سیر
 • ریحان
 • رزماری
 • ادویه‌های مدیترانه‌ای
 • فلفل چیلی
 • قارچ

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.