روغن زیتون Motalia

بیش از 50 سال است که موتالیا با وجود پیشرفت تکنولوژی کیفیت محصولات را تغییر نداده است و امروز بهترین نوع روغن زیتون را به دو عامل مدیون هستیم:اولین عامل زیتون های با کیفیت بالاست و دیگری تکنولوژی پیشرفته استخراج روغن ایتالیایی در ترکیب با مهارت های اجدادی و ارثی ما است.ما به آنچه نسلهای قبلی ما بنا نهاده اند احترام می گذاریم و اکنون یکی از نامهای درخشان این زمینه هستیم

ما برای رفع نیازهای روز افزون مشتریان داخلی و بازارهای جهانی طیف گسترده ای از روغن های زیتون و محصولات بر پایه زیتون با کیفیت بالا و سالم را ارائه می دهیم.
سبد محصولات ما می تواند متناسب با نیازهای بازار محلی و ذائقه شما تنظیم شود.
در مورد نیازها و مصرفهای روغن زیتون خود برای ما بگویید

ارزش غذایی روغن زیتون موتالیا
سرشار از آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب مفید
دارای ​​ویتامین های E و K

قیمت مناسب و رقابتی
تلاش کرده‌ایم که با وجود کیفیت بالا، قیمت‌ها رقابتی باشد. تا مشتریان عزیز بتوانند با قیمت مناسب از خدمات ما بهره‌مند گردد.

بهره‌مندی از فناوری‌های پیشرفته
بهره‌مندی از نیروهای متخصص، این فرصت را برای ما فراهم آورده تا از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در تولید روغن زیتون استفاده کنیم.

تضمین کیفیت روغن زیتون موتالیا
ما محصولات سالم خود را تضمین می کنیم زیرا دو نسل از ما مصرف کننده های دائمی روغن های زیتون موتالیا بوده اند.به پشتوانه موروثی بودن تولید روغن زیتون در نسل ما؛ سلامت محصول خود را گارانتی می کنیم

صداقت در رفتار با مشتری
ما قبل از اینکه فروشنده باشیم، مشاور مشتریان هستیم و از همین رو صادقانه ارزش های روغن زیتون موتالیا را بازگو خواهیم کرد.

رعایت استانداردهای بین‌المللی
در تمامی مراحل کار، استانداردهای بین‌المللی را رعایت می‌کنیم تا خروجی کار منطبق بر استاندارد باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.